hehehe Forum Index hehehe
Forum na vsechno co zrovna potrebujemm
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Organizační záležitosti: kde kdy kdo co, okolí, ceny, otázky

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    hehehe Forum Index -> Lahvac 2010
View previous topic :: View next topic  
Author Message
johnnie-w
Chytrolin


Joined: 10 Aug 2007
Posts: 23

PostPosted: Fri Jun 11, 2010 5:43 am    Post subject: Organizační záležitosti: kde kdy kdo co, okolí, ceny, otázky Reply with quote

Vážení přátelé, letošní degustační akce se uskuteční 10. - 12. září.
Místem konání bude chata na konci obce Přemyslov nedaleko Loučné nad Desnou.

http://maps.google.com/maps?q=50.106227,17.065571

Je to ten objekt na který ukazuje červené A

Jde o chatu používanou kdysi jako základna pro pionýrské tábory. V budově se nachází 4 pokoje po 4 postelích, 1 pokoj po 2 postelích a 1 pokoj s pěti postelemi.
K dispozici je velká společenská místnost, ze které můžeme udělat noclehárnu pro ty co si vezmou matrace (já mám dvě).
Samotná degustace bude probíhat v jídelně, která je velikosti více než dostačující, a přilehlé kuchyni.
Budova má společné sociální zařízení. Cena je Kč 100,-- na osobu a den.
Spacáky s sebou.

Stravování: na chatě si musíme vařit pokud chceme teplé jídlo. Restaurace v okolních obcích (hospody, penziony) nemám ozkoušené. Pokud bude zájem jsem schopen zajistit na páteční večeři řízek s bramborovým salátem a na sobotu bych nechal navařit guláš.
Na snídaně pečivo, uzené a sýr by taky nebyl problém zajistit.
Co se týče ceny řízek se salátem 70,-- guláš 40,--. Snídaně taky 40,--. Máte-li nějaké jiné nápady co na jídlo dejte vědět.


Last edited by johnnie-w on Sat Aug 14, 2010 11:49 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
cunas
Site Admin


Joined: 05 Aug 2007
Posts: 96

PostPosted: Mon Jun 14, 2010 7:10 am    Post subject: Reply with quote

No koukám, že to jsou celkem provizorní podmínky. To asi není plánováno s dětmiže? Kousek od tama je pivovárek Bravůr http://www.pivo-vaclav.cz/.
Back to top
View user's profile Send private message
Baru



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 10

PostPosted: Thu Jun 17, 2010 3:28 pm    Post subject: provizorni? Reply with quote

Tyjo, Cunasu, nechci prudit, ale ja Ti nevim... Provizorni by bylo kdyby tam byla jen ta nocleharna, kadibouda na dvorku a vareni v predsini na dvouplotynkovym varici, pripadne v esusu na vlastni bombe, ne? Chaticky v pionyraku jsou lepsi luxus nez dvoupostelovy pokoj?
Mne to prijde super! Pivovar za rohem a pres udoli Dlouhy strane! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
johnnie-w
Chytrolin


Joined: 10 Aug 2007
Posts: 23

PostPosted: Fri Jun 18, 2010 6:33 pm    Post subject: Reply with quote

Abyste měli představu, našel jsem pár fotek, není toho moc vidět, ale aspoň něco.



První fotka je část kuchyně, větší část je vpravo od rampouchu. Za kuchyní je ještě studený sklad (spíž). Druhá je z části kde by probíhala degustace. Tyto fotky jsou z roku 2003.

Třetí a čtvrtá je z ubytovací části v prvním patře z letošního roku. Sestra s rodinou si sice vzaly povlečení, ale údajně peřiny již nejsou nejčistší a ani není jisté kolik jich tam je, protože chata je málo využívaná. Jelikož nahoře jsem byl snad jednou nemohu podat bližší informace. Vždy jsem spal ve společenské místnosti (té jsem bohužel fotku nenašel, ale velikost je jako kuchyně a jídelny dohromady) a do schodů se motat nebudu, takže zase budu přespávat dole.
Back to top
View user's profile Send private message
cunas
Site Admin


Joined: 05 Aug 2007
Posts: 96

PostPosted: Mon Jun 21, 2010 8:57 am    Post subject: luxus Reply with quote

Baro,
ale je jen jeden a ve stejne budove, takze vic jak jedna rodina s detmi je trochu problem a hluk take.

Nahodou se mi ten lonsky pionyrak docela libil, ale je fakt, ze bylo hezke pocasi.
Back to top
View user's profile Send private message
DnF
Site Admin


Joined: 31 Jul 2007
Posts: 74

PostPosted: Thu Jun 24, 2010 4:19 pm    Post subject: Reply with quote

No ja jsem pro, me se to libi Wink Misto perfektni .. jaka je moznost ject tam treba o dva tri dni driv?
Back to top
View user's profile Send private message
johnnie-w
Chytrolin


Joined: 10 Aug 2007
Posts: 23

PostPosted: Thu Jun 24, 2010 6:52 pm    Post subject: Reply with quote

dnf zatim je to domluvene od ctvrtka, pokud by byl eminentni pozadavek na nekolik dni dopredu tak by to asi slo, ale nemuzu nic slibit. dejte vedet a ja se zeptam.
Back to top
View user's profile Send private message
cunas
Site Admin


Joined: 05 Aug 2007
Posts: 96

PostPosted: Tue Jul 20, 2010 8:37 am    Post subject: pes Reply with quote

Jendo,
muzu si vzit psa? Mysleno tak, jako, ze neni zakazan majitelem objektu.

L.
Back to top
View user's profile Send private message
johnnie-w
Chytrolin


Joined: 10 Aug 2007
Posts: 23

PostPosted: Tue Jul 27, 2010 8:53 pm    Post subject: Reply with quote

je mi lito, ale domaci mazlicci nejsou vitani.
Back to top
View user's profile Send private message
cunas
Site Admin


Joined: 05 Aug 2007
Posts: 96

PostPosted: Thu Jul 29, 2010 1:25 pm    Post subject: mazlicek Reply with quote

To je ale neprijemne pane.
Back to top
View user's profile Send private message
cunas
Site Admin


Joined: 05 Aug 2007
Posts: 96

PostPosted: Fri Aug 27, 2010 9:36 pm    Post subject: Ubytovani s rodinou Reply with quote

Pokud byste chteli prijet s rodinou a nevyhovovalo vam nabidnute ubytovani, tak napiste. Pokud by se naslo vice lidi, tak ma smysle v blizkem okoli hledat, jinak bez rodin.

Libor
Back to top
View user's profile Send private message
Brambo



Joined: 13 Aug 2007
Posts: 10

PostPosted: Tue Aug 31, 2010 9:38 am    Post subject: Reply with quote

Pejsci nesmeji dovnitr vubec a nebo jen do pokoje? Nasla by nejaka vyjimka pro Lauru?
_________________
Brambo
Back to top
View user's profile Send private message
johnnie-w
Chytrolin


Joined: 10 Aug 2007
Posts: 23

PostPosted: Tue Aug 31, 2010 1:14 pm    Post subject: Reply with quote

Sice by v budove pes nemel cemu moc ublizit, nicmene je jejich vstup zakazan majitelem (mesto Litovel).
Back to top
View user's profile Send private message
DnF
Site Admin


Joined: 31 Jul 2007
Posts: 74

PostPosted: Thu Sep 02, 2010 12:56 pm    Post subject: Reply with quote

Hele, tak snad kdyz to je pes, tak vydrzi pres noc venku, ne? Nebo mu davate na noc pyzamo aby mu nebyla zima? Smile)
Back to top
View user's profile Send private message
johnnie-w
Chytrolin


Joined: 10 Aug 2007
Posts: 23

PostPosted: Wed Sep 08, 2010 6:35 pm    Post subject: Reply with quote

Právě jsme provedli kontrolu stavu chaty, bohužel je na ní vidět, že je velmi málo používaná. Zítra provedeme úklidovou činnost. Jedna zásadní změna, jsou povoleni psi.

Vzhledem k možnosti ohřevu jídla bych upravil jídelníček následujícím způsobem: pátek guláš, sobota - snídaně sýr, salám, máslo, marmeláda
oběd - zajdeme do pivovaru v loučné nad desnou, večeře - zbytky od sníděně Smile pomazánka (ještě nevím z čeho), těstovinový salát. neděle snídaně - trampské cigáro. ke všemu samozřejmě pečivo. poté volný rozchod k domovům.

p.s. Doporučuji si vzít deku nebo prostěradlo na postel.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    hehehe Forum Index -> Lahvac 2010 All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group