hehehe Forum Index hehehe
Forum na vsechno co zrovna potrebujemm
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ztraty a nalezy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    hehehe Forum Index -> Lahvac 2007
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DnF
Site Admin


Joined: 31 Jul 2007
Posts: 74

PostPosted: Mon Sep 10, 2007 7:49 pm    Post subject: Ztraty a nalezy Reply with quote

Protoze se vsichni ptaji kde kdo co nasel co tam oni ztratili - piste sem prosim vsechny takovyhle veci.
Back to top
View user's profile Send private message
DnF
Site Admin


Joined: 31 Jul 2007
Posts: 74

PostPosted: Mon Sep 10, 2007 7:51 pm    Post subject: Reply with quote

No, a ja budu prvni:
Ztratil jsem kudlu, zaviraci, je na ni nakreslenej bobr.
A za druhe, nemam zasobnik do pistolky!
A za treti zavarovacku - sklenici od hermelinu.
Back to top
View user's profile Send private message
ChipTDM
Guest





PostPosted: Mon Sep 10, 2007 9:45 pm    Post subject: Ztraty a nálezy Reply with quote

sklenici od hermelínu jsem viděl jen večer, ráno tam prý už nebyla, stejně tak ten poslední utopenec co plaval v pětilitrovce...asi to děcka brigádníci uklidily. O noži nic nevím...

Já hledám nabíječku.
Vypadala jako nabijecka k mobilu a sloužila k nabíjení baterek v autě na ovládání. U ni by mely být 3ks baterii v modrem packu... nabijecka po vlozeni do zasuvky svitila cervenou LED diodou... vyskytovala u okýnka s výčepem v zásuvce, kde se nabíjely baterky.

Asi tam budu zítra volat, tak se ti peťáku zeptám na ty tvý věci...
Back to top
Chip
Chytrolin


Joined: 12 Aug 2007
Posts: 32
Location: Pr pr pr pr ... Prerov, Praha

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 9:48 am    Post subject: Re: Ztraty a nálezy Reply with quote

Tak jsem tam volal, a nasla se zatím jen a pouze sklenice. Je docela mozne ze budu mit do Ledce nad Sazavou cestu, a mohl bych se v Kovacim Hamru zastavit, ale nevim presne, kdy tobude.

tak uz se nasla i moje nabijecka a pani mistosefovou jsem poslal do chatky a pred chatku, aby hledala zasobnik a kudlicku... ve spolecenske mistnosti to pry neni
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
cunas
Site Admin


Joined: 05 Aug 2007
Posts: 96

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 6:35 pm    Post subject: sluchatka Reply with quote

ja postradam sluchatka, co jsem pujcil v patek Ferdovi.
Normalni do usi.
Back to top
View user's profile Send private message
Chip
Chytrolin


Joined: 12 Aug 2007
Posts: 32
Location: Pr pr pr pr ... Prerov, Praha

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 7:48 pm    Post subject: Re: sluchatka Reply with quote

Mno, ja postradam jeste par mozkovych bunek:-D
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
cunas
Site Admin


Joined: 05 Aug 2007
Posts: 96

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 10:14 pm    Post subject: Re: sluchatka Reply with quote

A komu jsi je pujcil? Mne zadne bohuzel neprebyvaji.

Chip wrote:
Mno, ja postradam jeste par mozkovych bunek:-D
Back to top
View user's profile Send private message
Kacenka
Guest





PostPosted: Wed Sep 12, 2007 8:52 am    Post subject: zdrava rodina Reply with quote

ja postradam zdravou rodinu co jsem si sebou na Lahvace privezla Laughing to co ted mam doma se da nazyvat lazaret u milosrdne Kacenky Rolling Eyes
Back to top
Chip
Chytrolin


Joined: 12 Aug 2007
Posts: 32
Location: Pr pr pr pr ... Prerov, Praha

PostPosted: Fri Sep 14, 2007 10:26 am    Post subject: Re: Ztraty a nalezy Reply with quote

DnF wrote:
Protoze se vsichni ptaji kde kdo co nasel co tam oni ztratili - piste sem prosim vsechny takovyhle veci.



V nedeli se pro zapomenute veci zastavim po ceste od Liberce
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Chip
Chytrolin


Joined: 12 Aug 2007
Posts: 32
Location: Pr pr pr pr ... Prerov, Praha

PostPosted: Mon Sep 17, 2007 8:20 am    Post subject: Reply with quote

DnF wrote:
No, a ja budu prvni:
Ztratil jsem kudlu, zaviraci, je na ni nakreslenej bobr.
A za druhe, nemam zasobnik do pistolky!
A za treti zavarovacku - sklenici od hermelinu.



Tak jsem tam byl... a byla tam pouze moje nabijecka a zavarovacka.
Prosel jsem travnik okolo vasi a nasi chatky, okolo stromu kam jsme v nedeli chodili na malou. Do chatky jsem nelezl, ale pani kucerova vasi cimru pry prosla dukladne. Na verande pod policema a regalama na boty nic taky nebylo, ve spol mistnosti taky nic. Takze si myslim, ze pokud tyto veci nema nekdo z nas, kdo se jeste nevybalil:-D, tak jsou nenavratne v kovacim hamru na neznamym miste...
Takze tolik alespon castecneho uspokojeni...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    hehehe Forum Index -> Lahvac 2007 All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group