hehehe Forum Index hehehe
Forum na vsechno co zrovna potrebujemm
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Doprava z Brna

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    hehehe Forum Index -> Vanoční besídka 2012
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DnF
Site Admin


Joined: 31 Jul 2007
Posts: 74

PostPosted: Wed Dec 12, 2012 10:30 am    Post subject: Doprava z Brna Reply with quote

Hoj!

Z Brna to jede uplne na prd, takze bereme Hrocha. Vitek totiz slibil, ze v nedeli vystrizlivi natolik, aby mohl ridit zpet do Brna.

Hroch je zvire osmisedadlove, ale z Brna nas jede vic - takze kdo se nevejde dovali do Humpolce vlakem, a odtud ho dovezeme. Ale ne ze tam bude v 10 vecer, to uz bude Hrochovodic ozralej, a tedy je to na 11 km pesky. Posledni vlak/bus z ktereho se bude odvazet jede z Brna v 17:30 ...

Obsazenost neni uplne doresena, uz nevim co jsem s kym domlouval, takze znovu - hlaste se kdo jede z Brna, a cas v kolik budete pripraveni.
Idealni reseni se mi jevi takove, ze Hroch pojede co nejdriv, a kdo ho nestihne, ten pojede busem. Plany tech kdo se nevejdou do Hrocha, v kolik a cim prijedou, jsou taky dulezite, domluvme to.

Urcite jede Vitek jako hrochovodic, Barunka a ja jako osetrovatelka a krmic. Na krmeni se potom slozime Smile
Back to top
View user's profile Send private message
jindrich



Joined: 10 Nov 2011
Posts: 7

PostPosted: Wed Dec 12, 2012 10:37 am    Post subject: z brna Reply with quote

jak vitek informoval a jak sem se s nim domlouval v pondeli tak jsem si objednal dvě místa pro mě a majdu
s vyzvednutím v zastávce

sedačku mám

pokud bych měl jet vlakem, no co se dá dělat ale taky to zvládnem Smile)
Back to top
View user's profile Send private message
zkuch
Chytrolin


Joined: 07 Sep 2009
Posts: 12
Location: Brno

PostPosted: Wed Dec 12, 2012 10:52 am    Post subject: Reply with quote

Já jsem z toho Vítkovo emaila pochopil, že si bere svůj vozík, tak s tím nedělním hrochovoděním nevím... Ale za mne - jsem hotov k odjezdu od 15:00 v Židenicích, ale přiMHDčkuju se kamkoliv Smile ... Zdena
Back to top
View user's profile Send private message
DnF
Site Admin


Joined: 31 Jul 2007
Posts: 74

PostPosted: Wed Dec 12, 2012 11:44 am    Post subject: Re: z brna Reply with quote

jindrich wrote:
jak vitek informoval a jak sem se s nim domlouval v pondeli tak jsem si objednal dvě místa pro mě a majdu
s vyzvednutím v zastávce

sedačku mám

pokud bych měl jet vlakem, no co se dá dělat ale taky to zvládnem Smile)


A to nejdulezitejsi, v kolik?
Back to top
View user's profile Send private message
jindrich



Joined: 10 Nov 2011
Posts: 7

PostPosted: Wed Dec 12, 2012 3:53 pm    Post subject: Re: z brna Reply with quote

DnF wrote:
jindrich wrote:
jak vitek informoval a jak sem se s nim domlouval v pondeli tak jsem si objednal dvě místa pro mě a majdu
s vyzvednutím v zastávce

sedačku mám

pokud bych měl jet vlakem, no co se dá dělat ale taky to zvládnem Smile)


A to nejdulezitejsi, v kolik?


no v kolik se to hodí vám?
cítam ze 15:00-15:45 odjez ze zastavky znacka ideal
pokud pujdu do prace tak ve 12 padam domu a od 13:15 sem k dispozici
ja se přizpusobim
Back to top
View user's profile Send private message
mára



Joined: 16 Aug 2010
Posts: 6

PostPosted: Thu Dec 13, 2012 4:54 pm    Post subject: Mára taky Reply with quote

Já ych se zdovolením také přial. Ideálně, kdyby ste mě vyzvedli cca 16h u BOBY. Je to možné?
Back to top
View user's profile Send private message
mára



Joined: 16 Aug 2010
Posts: 6

PostPosted: Fri Dec 14, 2012 10:46 am    Post subject: Mára taky Reply with quote

Tak nakonec pro údajně velkou obsazenost hrocha pojedu s Marbasem, to vypadá.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    hehehe Forum Index -> Vanoční besídka 2012 All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group